یکی از جدیدترین کسب و کارهایی که طرفداران زیادی در دنیای اینترنت پیدا کرده اند، فروشگاه های سوپرمارکتی هستند که همانند فروشگاهای زنجیره ای اما به صورت آنلاین اقدام به عرضه خوراکی های مختلف، کالاهای اساسی ، مواد پروتئینی ، میوه و سبزیجات ، لوازم بهداشتی و سایر موارد که در همه فروشگاهای محلی یافت میشوند میکنند

خرید از سوپرمارکت های آنلاین مزیت زیادی نسبت به خرید از فروشگاهای محلی دارد ، با خرید از فروشگاه های آنلاین هم در وقت خود صرفه جویی میکنید و هم با کاهش ترافیک باعث صرفه جویی در وقت دیگران میشود و هم به آسانی طیف زیادی از محصولات را یک جا میبنید و به راحتی میتوانید محصول مورد نظر خود را در سایت فروشگاه مورد نظر جستجو کنید و در هر زمان از شبانه روز که بخواهید میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و در سریع ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.

اما به جرات میتوان گفت بهترین مزیت فروشگاه های سوپرمارکتی آنلاین قیمت های مناسب و تخفیف های ویژه این فروشگاه ها میباشد. همان طور که همه تخفیف پلاسی ها میدانند خرید با تخفیف لذت دیگری دارد، شما با خرید از سوپرمارکت های آنلاین علاوه بر صرفه جویی در وقت خود در هزینه های خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.

سوپرمارکت های آنلاین بزرگ مانند دیجی کالا فرش ، اسنپ مارکت ، اُکالا و … همواره تخفیف های خاصی را برای مشتریان خود به خصوص افرادی که برای اولین بار قصد خرید از این فروشگاه ها را دارند در نظر میگرند ، در ادامه این مطلب از تخفیف پلاس تخفیف های سه مورد از بزرگترین سوپرمارکت های ایران را برای شما بیان خواهیم کرد.

 

 تخفیف خرید از سوپرمارکت دیجی کالا فرش

سوپرمارکت دیجی کالا: Digikala Fresh نام دارد و بزرگ‌ترین سوپرمارکت آنلاین ایران است. در این سوپرمارکت بزرگ همه‌ی نیازهای روزمره، از لبنیات گرفته تا مواد پروتئینی، میوه، سبزیجات، انواع تنقلات و نان را می‌توانید بخرید. حالا با اضافه شدن کالاهای سوپرمارکتی به دیجی‌کالا، امکان تهیه بی‌دردسر و تحویل سریع آن‌ها در منزل فراهم شده است. در شهر تهران با دیجی کالا فرش میتوانید تا حداقل سه ساعت بعد سفارشات خود را درب منزل رایگان دریافت کنید.

اگر میخواهید از دیجی کالا فرش خرید کنید حتما از کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی دیجی کالا فرش برای خرید اول استفاده کنید،این کد تخفیف مخصوص اولین خرید از محصولات سوپر مارکتی دیجی کالا در تهران و برای خرید های بالای ۱۰۰ هزار تومان میباشد.

مشاهده همه کد های تخفیف دیجی کالا

 

تخفیف خرید از اُکالا

okala 200x115اُکالا سوپرمارکت اینترنتی مجموعه افق کورش، تجربه خرید آنلاین به ‌یادماندنی برای شما است. شما می‌توانید تمام محصولات و نیازهای روزانه خود را از انواع خواروبار تا همه نوع محصولات سوپرمارکتی، ازجمله انواع مواد غذایی، نوشیدنی و دم‌نوش‌ها، محصولات بهداشتی زیبایی، انواع ابزار و ملزومات را با تخفیف مناسب در فروشگاه اینترنتی اُکالا تهیه کنید. اُکالا، با استفاده از روش‌های پرداخت آسان، ویترین عالی و طرح‌های تخفیفی بی‌نظیر در وب‌سایت، امکان خرید با قیمت و تخفیف مناسب را برای همه مشتریان عزیز به وجود آورده است. با سوپرمارکت آنلاین اُکالا می‌توانید کالاهای اساسی را با تضمین کمترین قیمت ممکن و بهترین خدمات پس از فروش درب منزلتان تحویل بگیرید.

اگر میخواهید از اکالا خرید کنید حتما از کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی اُکالا برای خرید اول خود استفاده کنید،این کد تخفیف مخصوص اولین خرید از سوپر مارکت اُکالا در تهران و برای خرید های بالای ۱۰۰ هزار تومان میباشد.

مشاهده همه کد های تخفیف اکالا

 

تخفیف خرید از اسنپ مارکت

snappmarket 200x115

اسنپ مارکت، حاصل همکاری دو شرکت بزرگ «اسنپ» و «هایپراستار» است و عضو جدید خانواده‌ی بزرگ اسنپ محسوب می‌شود. کاربران اسنپ مارکت می‌توانند کالاهای سوپرمارکتی موردنیاز خود را با بهره‌مندی از تخفیف‌های هایپراستار انجام دهند. تمامی کالاهای خریداری‌شده‌ی کاربران را هایپراستار تأمین خواهد کرد و با پشتیبانی بزرگ‌ترین سرویس حمل‌ونقل آنلاین ایران، اسنپ، در زمان انتخابی کاربران به دست آن‌ها خواهد رسید.

اسنپ مارکت از دیجی کالا و اُکالا جدیدتر میباشد و برای جذب مشتریان تازه کدهای تخفیف زیادی برای مشتریان جدید و یا قدیمی خود در نظر میگیرد.

اگر میخواهید از اسنپ مارکت خرید کنید حتما از کد تخفیف ۳۰ هزار تومانی اسنپ مارکت برای خرید اول استفاده کنید،این کد تخفیف مخصوص اولین خرید از محصولات اسنپ مارکت در تهران و برای خرید های بالای ۹۰ هزار تومان میباشد.

مشاهده همه کد های تخفیف اسنپ مارکت