شما به راحتی میتوانید از طریق استارت آپ های زیادی مانند ریحون ، اسنپ فود ، چنگال ، چیلوری و دلینو اقدام به ثبت سفارش آنلاین غذا از رستوران های منتخب اطراف محل خود کنید . در چند ثانیه غذای خود را سفارش دهید و تخفیف بگیرید.

سفارش آنلاین غذا زمانی لذت بخش تر میشه که بتونید با استفاده از کد تخفیف تا ۵۰ درصد هم تخفیف بگیرید، با توجه به بازار رقابی استارت آپ های ارائه دهنده خدمات سفارش آنلاین غذا همیشه کد های تخفیف خاصی را برای مشتریان خود به خصوص افرادی که برای اولین بار میخواهند از این اپلیکیشن ها غذا سفارش دهند در نظر میگرند.

ما در مقاله از تخفیف پلاس بهترین سرویس دهنده های سفارش آنلاین غذا و لیست تخفیف های اون ها رو برای شما بیان خواهیم کرد  .

کد تخفیف سفارش غذا از چنگال

چنگال یک اپلیکیشن و وب سایت سفارش غذا در ایران می باشد که تنها در سه مرحله کاربر میتواند از نزدیک ترین رستوران محل زندگی خود غذا سفارش دهید چنگال یکی از بهترین اپلکیشن ها میباشد که همیشه  برای کاربران خود تخفیف در نظر میگرید ، برای دریافت تخفیف های چنگال اپلیکشن چنگال را دریافت و نصب کنید و کد های تخفیف های روزانه آن استفاده کنید.

همه چنین برای اولین استفاده از چنگال میتوانید ۵۰ درصد تخفیف تا سقف ۵ هزار تومان از چنگال برای سفارش اول خود تخفیف بگیرید.

کد تخفیف سفارش اول چنگال : REFSHN2764

مشاهده همه کد های تخفیف چنگال

 

 کد تخفیف سفارش غذا از ریحون

ریحون، سامانه سفارش آنلاین غذا با بیش از ۳۵۰۰ رستوران خوب در شهر های تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، رشت و قزوین است. این سامانه امکان سفارش غذا در کمتر از ۲ دقیقه را برای شما فراهم کرده است.

ریحون هم مانند چنگال تخفیف های ویژه ای برای مشتریان خود در نظر میگرد برای دریافت تخفیف های ریحون کافی این اپلیکیشن را دریافت و در ریحون ثبت نام کنید همچنین شما میتوانید پنج هزار تومان تخیف در اولین سفارش خود از ریحون دریافت کنید.

کد تخفیف سفارش اول ریحون : REF216520ZK11

مشاهده همه کد های تخفیف ریحون

 

کد تخفیف سفارش غذا از اسنپ فود

اسنپ فود سایت سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران های تهران و شهرستان ها ، سفارش آنلاین کیک و شیرینی، کافی شاپ و … است.

اسنپ همیشه تخفیف های خوبی را برای مشتریان خود در نظر میگرد برای دریافت تخفیف های اسنپ کافی است این اپلیکیشن را دریافت و در اسنپ ثبت نام کنید همچنین شما میتوانید با استفادهده هزار تومان در اولین سفارش خود از اسنپ تخفیف بگیرید.

 کد تخفیف اسنپ فود : HiSF10

مشاهده همه کد های تخفیف اسنپ فود